Site Rengi


Beylikdüzü Doğalgazcı

Beylikdüzü Doğalgazcı
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
7 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Beylikdüzü Doğalgazcı

Isınma sistemleri içerisinde popülerliğini her geçen gün artıran bir seçenek olan doğalgaz tesisatı çok dikkatli bir biçimde döşenmesi gereken seçenekler içerisinde bulunmaktadır. Beylikdüzü doğalgazcı bunu çok hızlı ve tehlikesiz bir biçimde gerçekleştirmektedir. Doğalgaz sisteminin kurulması sırasında ev içerisinde belirli tadilatlar ortaya çıksa ve belirli bir miktar parayı ödemeniz gerekse de tesisat kurulduktan sonra elde edeceğiniz tasarruf tüm bu zorluklara değecektir. Doğalgaz tesisatı kurulurken seçilecek olan peteklerin nasıl özelliklere sahip olması gerektiği size Beylikdüzü doğalgazcı tarafından çok net bir biçimde bildirilebilir. Peteklerin seçimini1n ne denli önemli olduğu ilerleyen zamanlarda sık sık karşınıza çıkacaktır. En yüksek performansa sahip petek çeşidinin alüminyum olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Demir döküm petekler çok daha fazla tercih edilseler de sağladıkları performans çok da yüksek değildir.

Kullanım Alanı

Doğalgazın sadece ısınma amacı ile kullanılmadığını aynı zamanda ev içerisinde bulunan ocakların da doğalgaz ile çalışabileceğini vurgulamak gerekmektedir. Hem tüp masrafından veya elektrikli ocak masrafından kısa bir sure içerisinde kurtulabilirsiniz. Beylikdüzü doğalgazcı sayesinde çok kısa bir sure içerisinde doğalgazın kullanım alanları hakkında bilgi alabilir ve bu kaynağı çok verimli bir biçimde kullanma yolunda adım adım ilerleyebilirsiniz. Kullanım şekilleri bakımından üçe ayrılan doğalgaz tesisatları Beylikdüzü doğalgazcı tarafından üç ayrı başlıkta incelenmektedir. Bu başlıklar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Doğalgaz kombi tesisatı
  • Doğalgaz şofben tesisatı
  • Doğalgaz soba tesisatı

Bu üç tür içerisinde en masraflı olan kombi tesisatı iken yine en verimli olan tür de kombi tesisatıdır. Soba vasıtası ile doğalgaz kullanmak isteyen kişilerin tesisatın kurulumunda ve kullanımında çok dikkatli davranması gerekmektedir.Beylikdüzü doğalgazcı ekipleri size bu konuda gerekli olan önemli uyarıları yapacaktır.

Tesisat Kurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beylikdüzü doğalgazcı ekipleri çok kısa bir süre içerisinde tüm ısınma tesisatınızın kurulmasını ve bunun yanı sıra en yüksek miktarda maddi tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır. Tesistı kuran ekibin tam manası ile konusunda uzman olması gerekmektedir. Kombi tedbir amacı ile evin dışarısına monte edilmelidir. Bu tür tedbirler alındığı takdirde ısı sistemi hiçbir biçimde sorun ile karşılaşılmadan çok kısa bir süre içerisinde kullanıma açılabilir. Beylikdüzü doğalgazcı vasıtası ile evinize kadar gelecek olan ekiplerin sizi sistemin kullanımı hakkında bilgilendireceğinden emin olabilirsiniz. Doğalgaz sistemi ile takılması gereken ventilasyon bir diğer deyiş ile havalandırma sisteminin takılıp takılmadığından haberdar olmak gerekmektedir. Ventilasyon konusu doğalgaz sistemleri içerisinde en büyük öneme sahip olan ve tehlike kovucu önlemlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beylikdüzü doğalgazcı tarafından belirtilen ve ev içerisinde gaz kokusu hissedildiğinde yapılması gereken üzerine basıla basıla altı çizilen noktalar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Gaz hissettiğiniz andan itibaren kesinlikle küçük bir kıvılcıma bile sebep olmamanız gerekmektedir. Doğalgazın yanıcı bir gaz olduğu unutulmaması gereken noktalar arasında bulunmaktadır.
  • Elektrik açma kapama görevini gören düğmelere mutlak suret ile dokunmamanız gerekmektedir. Beylikdüzü doğalgazcı tarafından belirtilen en önemli noktalardan bir tanesi de budur. Bazı kişiler elektrik açma kapama butonlarından kıvılcım oluşabileceğini bilmemektedirler.
  • Cihazınızın ana vanası nerede ise bunu tam manası ile kapatmanız gerekmektedir.
  • Bina içerisinde bulunan diğer daireler eğer dolu ise mutlak suret ile uyarılması gerekmektedir.
  • Doğalgaz tesisatının döşeme işlemi yapılırken ek olarak monte edilen bütün havalandırma bölümlerini açılması gerekmektedir. Bu sistemin kapalı olması olası tehlikeyi kat ve kat artırmaktadır.
04 Ekim 2016
1.424 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla