Site Rengi


Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
5 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarımızda en çok başımıza gelen problem, su tesisatlarında oluşan arızalardır. Eskiden su tesisatında oluşan arızalar sayesinde birçok masraf yapmak zorunda kalırdınız. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte su kaçağı tespitinde de birçok değişiklikler yapılmıştır. Piyasada bulunan su tesisatçılar hala eski sistemlerde çalışmaktadırlar. Bu yüzden su kaçağı tespiti yaptırayım derken birçok inşaat masrafı yapmak zorunda kalırsınız.

Tesisatın geçtiği duvarları arıza tespiti yapana kadar kırmak zorunda kalırlar. Duvarların önünde bulunan eşyaların taşınması da ayrı bir uğraş vermektedir. Gelişen teknoloji sayesinde bu uğraşlardan kurtulmaktasınız.

Uzman personeller ve ekipmanlar sayesinde evinize zarar vermeden kolaylıkla su kaçağından kurtulacaksınız. Su kaçağı tespiti yapımı ne kadar uzun sürerse başınıza gelebilecek sıkıntılarda o kadar artacaktır.

Arızanın oluştuğunu anladığınız andan itibaren kısa sürede onarılmalıdır. Bu onarım ne kadar geç kalırsa sizin dairenize hatta alt kattaki daireye kadar zarar verecektir. Duvar içinden geçen su sayesinde elektrik tesisatının bozulmasına dahi neden olabilir. Bunca masrafı karşılamamak için tespitin hızlı ve kolay yapılması gerekmektedir.

Beylikdüzü su kaçağı tespiti konusunda yeni teknolojiden destek alarak çözüm odaklı çalışan firmamız siz değerli müşterileri için hazır kıta beklemektedir. Su kaçağı tespiti garantisi veren firmamız arızanın oluştuğu yerde çözümlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Su Kaçağının Sonuçları

Evinizde veya işyerinizde bulanan su kaçakları sayesinde birçok sıkıntı başınıza gelebilir. Duvarların içinde yürüyen su en zayıf yerden kendini belli etmektedir. Bu da sizi şaşırtabilir. Kendini belli ettiği duvar zayıf olduğu için akıntıyı belli etmiştir. Bu belirtiler su kaçağının orda olduğunu söylemez. Su duvar içerisinde yürüdüğünden dolayı su kaçağının olduğu alan çok başka bir yere olabilir.

Arıza tespiti yapana kadar bütün duvar kırılmak zorunda kalırdı. Su kaçağı tespitinin yanında duvarda oluşacak hasalarında ödemesi ağır gelecektir. Su kaçağının oluşumdan sonra arızayı yakın zamanda çözmezseniz duvarınızda bazı sıkıntılar oluşacaktır. Sıva dökülmeleri, küf, sararma ve gider borularında oluşan kaçak ise ağır bir koku oluşacaktır. Beylikdüzü su kaçağı tespiti hizmeti ile bu sorunlarınız oluşmadan arızanızı gideriyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yapımı için gelişen yeni sistemler vardır. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve nemölçer sayesinde arızaya nokta müdahale etmekteyiz. Borulara verilen basınçlı su ile teknolojik ekipmanlar yapılan arıza tespitinde harici hiçbir masraf yaptırmadan sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra bulunan bölgede fayans kırılmadan sökülmektedir. Arıza onarımı yapıldıktan sonra sökülen fayans tekrar yerine takılarak normal hayatınıza devam etmenizi sağlıyoruz. Size kaçak su tespiti ve onarımı maliyeti dışında hiçbir maliyet açmadan yapacağımıza dair garanti verebilmekteyiz. Kırmadan ve dökmeden su kaçağı arızalarınızı gidermekteyiz.

Su Kaçağı Çözümleri

Beylikdüzü su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşan firmamız ile size 7/24 hizmet vermekteyiz. İnternet sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan su kaçağı tespitiyle alakala birçok bilgiyi elde edebilirsiniz. Evinizde su kaçağı varsa bizi arayarak bildirebilir ve arızanın kısa sürede çözülmesini isteyebilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki arkadaşlar arızanızın kaydını alarak teknik servis personellerine iletirler. Teknik servis personeli arkadaşlarımız size hızlı bir şekilde çözüm sağlamak için evinize gelirler.

Arızalarınızı kırmadan ve dökmeden onararak kullanıma hazır bir halde gelirler. Su kaçağında uzmanlaşan firmamız size başka dallarda da hizmet verebilmektedir. Doğalgaz tesisatı yaptırmak istiyorsanız, firmamız sizin için doğru adres olacaktır. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasına hizmet veren firmamız logar açma, kanal açma, banyo, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi birçok hizmeti de sağlamaktadır.

15 Kasım 2016
725 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla