Site Rengi


Büyükçekmece Petek Temizliği

Büyükçekmece Petek Temizliği
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
4 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Büyükçekmece Petek Temizliği

Son zamanlarda evlerde ısınmak için kullanılan yöntem doğalgaz sobalarından terk edilerek kombi ve petek sistemine dönülmüştür. Bu sektörde oldukça isim yapmış ve hatırı sayılır markalar bulunmaktadır. Her ne kadar en iyi markalarla bile yapılsa, petek ısınma tesisatında zamanla çamurlaşma, pislik birikimleri ve hava boşlukları oluşmaktadır. Bu oluşabilecek olan pisliklerin birikmesini engellemek de yine ev sahipleri olarak ev halkına aittir.

Petekler içindeki çamur ve pislik birikintileri neden oluşmaktadır?

Her geçen gün çalışma alanını daha da genişleten Büyükçekmece Petek Temizliği servis yetkilileri, bu konuda gerekli önlemlerin alınması durumunda hasarların gelecek yıllarda en aza indirilebildiğine vurgu yapmaktadır. Örneğin:

 • Her yıl yaz ayına girmeden bütün kış boyunca kullanımından kaynaklanan tortuların temizletilmesi gerekmektedir.
 • Kış ayına girmeden hemen önce de tüm petekler ve kombi genel bir kontrolden geçirilmelidir. İçlerinde biriken çamurlar, pislik birikintileri, tortullar, fazla basınç ve hava boşaltılmalıdır ve yaz boyunca bu konumda bekletilmelidir.
 • Bunun haricinde her yıl bir kere tüm peteklerin içi özel kimyasallar aracılığıyla temizletilmeli ve tüm yabancı maddelerden, canlılardan arındırılmalıdır.
 • Bunların da ötesinde peteklerin çalışmasını sağlayan ana madde olan kombi en fazla 10 yıl kullanılmalıdır. Bu kadar bir zaman sonra artık kombiler eski görevlerini eski performanslarına göre yerine getirememektedirler.
 • Büyükçekmece Petek Temizliği servisi olarak tüm bu ilçedeki semtlere ve evlere hizmet veren ve her yaptığı işte kalitesini tescilleyen şubemiz sayesinde artık evler ve ısınma şartları güvenli ellerde tutulmaktadır.

Her zaman uzman kişiler tarafından destek alınması gerektiğini tekrardan hatırlatan Büyükçekmece Petek Temizliği servisi bünyesinde çalıştırdığı tüm personellerin;

 • İşlerinde en usta isimler olduklarını,
 • Sertifika sonucunda bulundukları konumlarda işe başladıklarını,
 • Kullandıkları aletler ve kimyasalların piyasanın en iyilerinden olmaya özen gösterdiklerini,
 • Güler yüzlü ve titiz bir çalışma yönteminin yanı sıra çok fazla dakik olarak çalıştıklarını da söylemektedir.

Petek içinde biriken malzemeler tesisata ne gibi zararlar vermektedir?

 1. Tesisat boruları içinde zamanla biriken ve suların kirlenmesine sebep olabilen çamurlar ilk sırada yer almaktadır.
 2. Bunların hemen peşinden dışarıdan içeri doğru sızan toz zerreleri gelmektedir.
 3. En önemli ve gerçekten de hem ailedeki bireyler için hem de tesisatın genel performansı açısından zararlı olan bir diğer grup ta yabancı mikro organizmalardır. Bu küçük canlılar minik tek hücreli canlılara benzetilebilir. Bunlar ne zarar verir diye düşünülmemesi gerektiğini vurgulayan Büyükçekmece Petek Temizliği servisi, bu organizmalar yüzünden tesisatın delinebilme tehlikesinin bile bulunabildiğini belirtmektedir.

Bunların da yanında her zaman peteklerin üzerlerinde biriken tozların sağlığı tehdit etmemesi açısından temizlenmesi gerektiğini özellikle hatırlatan Büyükçekmece Petek Temizliği şubesi, temizliğin her yerde olduğu gibi petekler için de son derece önemli olduğunu ve bu konuda dikkatli olunması gerektiğini vurgulamaktadır.

Alanında gerçekten yeterli bilgiye sahip olan ve her şekilde müşterisinin memnuniyetini düşünen Büyükçekmece Petek Temizliği ile artık evleriniz ve özellikle de peteklerinizin güvenliği bu sayede emin ellerde olmaktadır. Evlerdeki ısınma sıkıntılarının sebepleri arasında ilk sırada peteklerin bakımsızlığı, yanlış kullanılması ve kirlenmeleri gelmektedir. Bu konuda da her zaman yanınızda bulunma desteği veren Büyükçekmece Petek Temizliği için sizden çok büyük miktarlarda da ücret talebinde bulunmamaktadır. Buradan da anlaşılacağı üzere evlerdeki petek temizliklerine en az kendi temizliğimiz kadar dikkat etmemiz gerekmektedir. Bunun için de son derece güvenilir bir ekip yanımızda bulunmaktadır.

05 Ekim 2016
740 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla