Site Rengi


Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
4 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Evinizi su basabilir ve suyun nerden geldiği bilinmeye bilir. Bir yerden su kaçağa olduğunu anlarsınız. Büyükçekmece bölgesine özel hizmet vermekte olan Büyükçekmece su kaçağı tespiti yapılır. Bu tespitin yapım şeklini kısaca size anlatacağız.

Evinizdeki içindeki temiz su elektronik cihaz sayesinde boşaltılır. Ana vana sökülerek körlenir. Evinizde bulunana musluklar ve bataryalı olan vanalar kapalı duruma getirilir. İçlerinden bir musluk sökülerek kompresöre bağlanmaktadır. Tesisatınızda kaçak olup olmadığı, tesisatınıza verilen 9 bar hava basıncı ve mano metre sayesinde ölçüm yapılmaktadır. Eğer tesisatta kaçak varsa çok ufakta olsa mano metre düşüş göstermektedir. 9 Barın altına düşerse kesinlikle bir kaçak olduğu anlamı taşımaktadır. Elektronik cihazlar sayesinde kaçağın nerde olduğu bulunur. Belirlenen yer fayans altında kalıyor ise sadece o fayans sökülerek size verilecek zararı en aza indirgemeye çalışmaktayız. Parke veya döşemelerde yapılan sökülmelerde onarımı yapılmaktadır. Büyükçekmece su kaçağı tespiti yaparken sizin zararınızı en aza indirgemeye çalışmaktayız.

Sıcak Su Kaçağı Tespiti

Basınçta düşme olmuyorsa su tesisatınızın soğuk su bölümünde kaçak olmadığını göstermektedir. Bir sonraki aşama olan sıcak su gelen kombi bağlantılarınızın sökülüp körlenmesidir. Soğuk su tesisatına yapılan aynı işlemler sıcak su tesisatına da uygulanır. Eğer bu işlemde de basınç düşmemişse, banyo, mutfak ve tuvalet pis su giderine bakmaktayız. Bu kadar ayrıntılı çalışmamızın sebebi siz müşterilerimizin evlerinde olan kırıp dökme işlemini engellemektedir. Yapılan işlemlerden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Yapılan tüm işlemlerinizin garantisini vermekteyiz. Su kaçaklarını özel elektronik cihazlar sayesinde belirleyerek siz müşterilerimiz için nokta atışı yapmak en büyük amacımızdır. Yapılan çalışmalarda çıkarılan parkeler ya da döşemeler eski halinde size teslim edilmektedir.  Bu da sizi su tesisat masraflarınız dışında bir de ekstra masraf çıkmasını önlemiş olmaktayız. Büyükçekmece bölgesinde oluşan tüm sorunlarında internet adreslerimizde yer alan numaralardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Aynı gün içerisinde gelip, arızayı bulup, gidermekteyiz.

Pimaş Görüntüleme

Banyo ve tuvalet giderleri, mutfak lavabolarınızın tıkanması durumunda kırık, çatlak olup olmadığına bakılmaktadır. Pimaş hatlarınızda kireçlenme veya eğim olup olmadığına bakılmaktadır. Tüm bu problemlerinizi araştırmak için bir kamera sayesinde içerde ne gibi bir problem olup olmadığına bakılmaktadır. Bu robot sistemi sayesinde hiçbir yer kırılmadan işlem halledilebilmektedir. Pimaş borunuz temizlendikten sonra ilerde tekrar aynı problem olmaması için kamerayla tekrardan bakılarak tam olarak temizlenip temizlenmediğini problemin tamamen çözülmüş olup olmadığına bakmaktadır.

Banyo yaparken sularınız az mı gelmekte? Tuvaletlerinizde tıkanıklık mı var? Ana borularınız problem mi var? Mutfak lavabonuz mu tıkandı? İşte tüm bu sorunlarınızı çözmek için buradayız. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzman kadro ve ekibimiz sayesinde her sorununuzda yanınızda olmaya varız. Değerli müşterilerimiz olan sizleri memnun etmek için buradayız. Evinizde hiçbir yere zarar vermeden Büyükçekmece su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Sizin İçin Yapabileceklerimiz

Büyükçekmece su kaçağı tespiti yapmaktayız. Yaptığımız tüm işlerde siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Yaptığımız işler, kamera ile pimaş ve pis su gideri görüntüleme sayesinde hiçbir yeri kırıp dökmeden sonu kamera ve görüntü cihazı sayesinde bulup anında nokta atışı yaparak çözüme gitmekteyiz. İşlerimizi sizlerin problemler yaşamanızı engellemek için büyük bir titizlikle uygulamaktayız. İşlemler bittiğinde tekrardan kamera sistemiyle bakarak tam olarak temizlendiğinden emin olmak istiyoruz. Radyotör ve petek temizliği yapılmaktadır. Tesisat yenileme tamiri yapılmaktadır. Tıkalı lavabo, tıkalı tuvalet açma işlemini yapmaktayız. Büyükçekmece bölgesinin tamamına servislerimiz mevcuttur. İnternet sitemizden bulabileceğiniz iletişim adreslerinden bize ulaşarak problemlerinizin çözülmesini anında sağlayabilirsiniz.

14 Kasım 2016
718 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla