Site Rengi


Büyükçekmece Su Tesisatçıları

Büyükçekmece Su Tesisatçıları
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Büyükçekmece Su Tesisatçıları

Büyükçekmece su tesisatçıları alanlarında uzman personeller ile ve kaliteli tesisat teknolojileriyle tüm tesisat tamiratlarında profesyonel hizmetler vermektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte tesisat tamiratlarında da büyük ilerlemeler oldu. Eskiden olduğu gibi artık evlerin kırılıp dökülmesi tarih oldu.  En zor tesisat arızaları bile saatler içinde halledilebilmekte üstelik tüm işlemler uzun süre garantili olmaktadır. Tabi bu avantajlı tesisat tamirat şansı bir tek cihaz kullanımı olan firmalarda mümkün olmaktadır. Gerekli alt yapısını tamamlayamayan ve ileri teknolojiye geçemeyen tesisat firmaları günümüzde hala tesisat arızlarında duvarları ve fayansları kırmaktadır. Bu kırma işlemleri ise hem evler hem de iş yerleri için büyük problemler çıkarmaktadır. Büyükçekmece su tesisatçıları bu tür ilkel yöntemler ile değil modern şekillerde tesisat hizmeti vermektedir. Cihazlı ve makineli olarak verilen tesisat hizmetlerinden bazılar şunlardır.

Büyükçekmece Su Tesisatçıları Hizmetlerinden Bazıları

  • Su kaçakları yapılar için büyük problemler oluşturur. Cihaz sistemi olmadan tamiratları da bir hayli zordur. Büyükçekmece su tesisatçıları su kaçağı tespitlerinde akustik dinleme cihazları kullandığı için su sızıntısı olan yeri noktasal olarak bulmaktadır. Duvarların üstünden yapılan dinlemeler ile bulunan su kaçağı tespitlerinde tek bir fayans bile kırılmamaktadır.
  • Yapılarda olan diğer zor bir tesisat arızası ise tıkanıklık problemleridir. Tuvalet giderlerin, lavabo ve banyo giderlerinde çeşitli sebeplerden meydana gelen tıkanıklık sorunlarında tıkanıklık açma robotları kullanılmaktadır. Robotları boruların içindeki her türlü tıkanıklık oluşturan malzemeyi parçalayarak tesisat sistemlerinin dışına atmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra da gider borularında tazyikli su makineleri ile yıkama yapılmaktadır.
  • Doğal gaz tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçak arızaları ise termal görüntüleme kameralı ile tespit edilmektedir. Doğalgaz tesisatındaki kaçaklar ise kimyasal ilaçlar ile kapatılmaktadır. Bu işlem ile var olan su sızıntı yerleri kapatıldığı gibi ilerde olabilecek su kaçaklarının da önüne geçilmektedir.
  • Kanal tıkanıklığı problemlerinde kişiler çok fazla zorluk çeker. Çünkü kanal taşması veya patlaması sonucunda birçok pislik açığa çıkar. Bu durumu ortadan kaldırmak için kanal tıkanıklığında güçlü tıkanıklık açma robotları kullanılmaktadır. Robotlar tıkanıklığı açtıktan sonra kanal boruları basınçlı su makineleri ile yıkanarak koku ve sonradan oluşacak olan tıkanıklığın da önüne geçilmektedir.
  • Büyükçekmece su tesisatçıları kaliteli kimyasal ilaçlar ve son sistem cihazlar ile yaptığı petek yıkama çalışmalarında düşük doğal gaz faturalarının gelmesini sağlamaktadır. Kaliteli şekilde yapılan petek temizliği uzun süreli ısı verimini en yüksek seviyelerde korumaktadır.

Kaliteli Hizmet Ve Uygun Fiyat Sadece Büyükçekmece Su Tesisatçılarında

Büyükçekmece su tesisatçıları yaptığı bu işlemlerde uzun süreli garanti vermektedir. Kullanıcı hatası olmadığı durumlarda her işlem yeniden uygulanmaktadır. Kaliteli tesisat çalışmaları ile son derece başarılı işler çıkaranBüyükçekmece su tesisatçıları, özellikle de çalışan kesim ve iş yerleri için büyük avantajlar sunmaktadır. Çünkü tesisat tamirat sürelerini çok aşağılara çekmiştir. Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının yapacağı tamiratlar neredeyse bir hafta sürmektedir. Bu zaman zarfında çalışan kişiler işlerinden izin almak zorunda kalıyor ve ustanın başında işlerini bitirmesini bekliyordu. Aynı şekilde işletmeler bu haftayı geçen tesisat tamiratları yüzünden kapalı kalarak zarar ediyorlardı. Fakat Büyükçekmece su tesisatçıları bu olumsuzluğun önüne geçmektedir. Tüm tesisat tamiratları aynı gün içinde sonuçlandırılarak kişilerin bu şekilde mağdur olmalarının önüne geçilmektedir. Tamirat sürelerinin bu kadar kısalmasının asıl nedeni ise kırma dökme olaylarının olmamasıdır. Yaşam alanlarında inşaat alanlarının olmaması ise tamirat fiyatlarını bir hayli düşürmüştür. Çünkü cihaz kullanımı olmayan firmalar bir de inşaat masrafları almaktadır. Büyükçekmece su tesisatçılarında İnşaat masrafı, yüksek işçilik ücretleri, kırılan yerlerin malzeme paraları gibi ek giderler yoktur. Sadece tesisat arızasının bedelini öder ve karşılığında da sorun çıkarmayan bir tesisat sisteminin sahibi olursunuz.

05 Ekim 2016
600 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla