Site Rengi


Büyükçekmece Tesisatçı

Büyükçekmece Tesisatçı
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Büyükçekmece Tesisatçı

Büyükçekmece tesisatçı şimdiye kadar beklediğiniz fakat bir türlü hiçbir tesisat firmasında bulamadığınız garantili ve kaliteli tesisat tamirat işlemlerini sunmaktadır. İnsanların tesisat tamiratlarından bekledikleri genellikle hızlı bir tamirat süresi, yapılan işlemlerin kaliteli ve uzun yıllar sorun çıkarmayan garantili işlemler olması ve bunların hepsine ek olarak yapılan tesisat tamiratlarının uygun fiyatlı olmasıdır. Tüm bu istekler Büyükçekmece tesisatçı tarafından sağlanmaktadır. Bu avantajların sağlanmasının ana noktası ise tesisat tamirat işlemlerinde kullanılan cihaz ve makine sistemleridir. Bu sistemsel cihazlar ile yapılan tamiratlarda yapılarda kırma dökme olmadan ve çok kısa sürelerde sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Üstelik yapılan bu işlemlerde sorunun temel kaynağı bulunup bu sorun yaratan arıza çözüldüğü için de aynı sorunun bir daha yaşanmasının imkânı yoktur. Tesisat cihazları ile duvarların altında gömülü olan tesisat boruları en net şekillerde görülmekte ve yapılacak işlemlerde tüm müdahaleler önceden belirlenmektedir. Bu sayede de tüm tesisat çalışmaları uzun yıllar garanti sağlamaktadır. Büyükçekmece tesisatçı yaptığı işlemlerde kullanıcı hatası olmaması kaydı ile uzun yıllar işlem garantisi vermektedir. Örneğin yapılarda oluşan tıkanıklık durumlarında tıkanıklık açılıp bir daha tıkanıklık olmaması için gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra kullanıcılar bu alanlara tekrar artık maddeler atarsa tıkanıklık yaşanacaktır. İşte bu durum kullanıcı hatası olmaktadır. Fakat tıkanıklık problemi giderildikten sonra lavabo ve tuvalet giderlerine artık maddeler atılmaması demek bu alanlarda bir daha tıkanıklılık yaşanmaması demektir.

Her Tesisat Firması Aynı İşlem Kalitesini Ve Garantisini sağlayamaz

  • Büyükçekmece tesisatçı su kaçak problemlerinde akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile hizmet vererek su borularında meydana gelen su kaçaklarını hemen tespit etmekte ve kaliteli bir şekilde onarımını yaparak su kaçağı problemini çözmektedir.
  • Kanal açma ve kanal yıkama işlemlerinde kanal açma robotları ve çok güçlü basınçlı su makineleri kullanarak hizmet veren Büyükçekmece tesisatçı kanal tıkanıklık sorunun tamamen önüne geçtiği gibi kanalizasyon sistemlerinden gelen pis kokuları da önlemektedir.
  • Petek yıkama işlemlerinde kullandığı kaliteli kimyasal ilaçlar ve çok güçlü işlem hacmine sahip petek yıkama makineleri ile peteklerde tam bir temizlik sağlayarak peteğin ısı kalitesinde % 50 ısı verimi sağlarken doğal gaz faturalarında % 30 oranında düşüş yaşanmasını sağlamaktadır.
  • Tuvalet giderleri, lavabo giderleri ve banyo giderlerinde oluşan tıkanıklık durumlarında kullanılan bilgisayarlı tıkanıklık açma robotları ile tüm tıkanıklık problemleri saatlik sürelerde kırma dökme olmadan açılmakta ve her türlü işlem garantisi de vermektedir.

Parasının ve Zamanının Değerini Bilenlerin Tercihi

Büyükçekmece tesisatçı dışında bölgede hizmet veren birçok cihaz kullanımı olmayan tesisat firması bulunmaktadır. Bu tesisat firmaları uyguladıkları işlemlerde yapıda tesisat borularının geçtiği her noktadaki duvarları kırmakta ve ondan sonra işlem uygulamaktadır. Bu şekilde kırma dökme ile işlem uygulanması ise hem yapı için hem de yapının içindeki insanlar için büyük problemler oluşturmaktadır. Yapı bu kırmadan kaynaklı olarak değerini kaybettiği gibi insanlar da bu kırma işlemlerinin tozundan, pisliğinden ve gürültüsünden olumsuz etkilenmektedir. Üstelik bu kırma dökme işlemleri Büyükçekmece tesisatçı tamirat fiyatları ile kıyaslanamayacak kadar çok daha pahalı olmaktadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Tesisat Hizmetleri

Büyükçekmece tesisatçı uyguladığı garantili işlemler ile bölgesinin en düşük tesisat tamirat fiyatlarını sunmaktadır. Tesisat alanında uzman kadrosu ve son sistem orijinal cihaz ve makine sistemleri ile haftanın 7 günü tesisat tamirat hizmeti veren Büyükçekmece tesisatçı her türlü tesisat tamiratında ayrı usta kullanarak alanında uzman kişilerin vereceği tamiratlar sağlamaktadır. Bu sayede de % 100 müşteri memnuniyeti sağlandığı gibi aynı zamanda bölgesinin en kalıcı tesisat firması olma özelliği de sağlanmaktadır.

04 Ekim 2016
591 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla