Site Rengi


Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
5 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Esenyurt Su Kaçağı Tespiti

Evinizde veya işyerinizde bulunan su tesisatlarında her zaman sıkıntı çıkabilir. Tesisatın tıkanmaları ya da taşma gibi problemler her zaman sıkıntı yaratmıştır. Bahsettiğimiz bu sıkıntıların yanı sıra en büyük problem olan su kaçağıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte su kaçağı tespiti yapımları artık kolay bir hale gelmiştir.

Eski sistemde yapılan çalışmalarda su kaçağını bulmak için tesisatın geçtiği bütün duvarlara zarar verilirdi. Tesisatta bulunan su kaçağının yanı sıra birde duvar masrafı eklendiğinizde işin içinden çıkılmaz bir hal alıyordu. Su kaçağının kısa sürede önemli alınmadığı takdirde bina duvarlarına zarar vermektedir. Ayrıca alt katlara da inebilir ve elektrik tesisatına dahi zarar verebilir.

Esenyurt su kaçağı tespiti sayesinde bu zararlar meydana gelmeden engellenmektedir. Su kaçağı tespiti yapmanız çok zordur. Kaçak olan yer dışında su, duvar içerisinde yürüyebilir ve en zayıf olan yerden kendini belli edebilir. Bu yüzden su kaçağı tespiti yapımı sağlayan teknolojik araçlar kullanılmaktadır.

Su kaçağının onarımını ne kadar sonra yaptırırsanız, bir o kadar cebinize masraflı olacaktır. Eski sistemlerde su kaçağının patlak verdiği yerden arızanın nedenine kadar duvar kırılarak test edilirdi. Yeni sistemde tesisat tamamıyla incelenir ve nokta atışı yapılarak arızaya doğrudan müdahale edilir.

Su Kaçaklarının Önemi

Su kaçağının oluştuğunu anladığınız andan itibaren çözüm yollarına başvurmanız gerekmektedir. Çözüm yoluna gitmediğiniz takdirde başınıza bir süre sıkıntı doğacaktır. Su kaçağı onarımı yapılmazsa, binanın yapısını içten içe çürüterek zayıflamasına neden olacaktır. Zamanla sıvalar dökülmeye başlayacaktır. Duvarlarda küf, terleme ve renk değiştirme gibi sıkıntılar karşımıza çıkacaktır. Kendi dairenize verdiğiniz zarar dışında alt kattaki daireye kadar zarar vermiş olursunuz.

Su kaçağı, gider borularında ise evde oluşacak kötü kokudan duramaz bir hale gelebilirsiniz. Esenyurt su kaçağı tespiti sayesinde evinizde bulunan su kaçağının başladığı anda müdahale eder ve evinizde bu gibi sorunlar yaşamanıza engel olur. Arıza başladığı anda yapılan onarım sayesinde ileride doğabilecek yüksek masraflardan kurtulmuş olacaksınız.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde evinizde inşaat masrafları çıkarmadan sorunun direk köküne müdahale edilebilmektedir. Akustik dinleme cihazları, termal görüntüleme kameraları ve nem ölçer sayesinde arızanın direk olarak bulunmasını ve onarımının yapılmasını sağlamaktadır. Bu cihazlar sayesinde evinizi kırıp dökmeden arızalarınızın onarımını sağlamaktadır. Cihazlarla arızanın bulunmasından sonra sadece orayı düzgün bir şekilde kırarak müdahale edilir. Bu sayede size yüklü masraflar çıkarmadan arızanızı çözmüş olacağız.

Eski sistem yapılan onarımlarda arızaların bulunması 1 günden fazla sürebilmektedir. Zaman uzadıkça su kaçağının vereceği zararda artacaktır. Tesisatın geçtiği duvarların önünde bulunan eşyaların veya mobilyaların sökülmesi gibi birçok zahmetli iş oluşacaktır. Kısa sürede çözüm imkanı sunmak için üretilen termal kameralar ve akustik dinleme cihazları ile su kaçağından doğacak büyük zararların önüne geçilebilmektedir.

Esenyurt su kaçağı tespiti yaptıktan sonra, fayansın altında ise fayans oradan dikkatli bir şekilde çıkartılır ve sonrasında tekrar monte edilir. Kırmadan ve dökmeden arıza tespiti yapacağımıza dair garanti veriyoruz.

Su Kaçağı

Esenyurt su kaçağı tespiti yapan firmamız size 7/24 hizmet vermektedir. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasına kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktayız.  Yıllardır kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız su kaçağı tespitinde uzman bir firmadır. Su kaçağı tespitinin yanı sıra doğalgaz tesisatı, petek temizliği ve tıkanıklık açma gibi birçok hizmeti de size sunmaktadır. Uzman personellerimiz ile size hizmet vermek için bekliyor olacağız.

17 Kasım 2016
822 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla