Site Rengi


Gider Açma Beylikdüzü

Gider Açma Beylikdüzü
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Gider Açma Beylikdüzü

Yapılarda meydana gelen gider tıkanıklık problemlerinde tüm yaşamsal durumlar etkilenebilmektedir. Çünkü gider sistemleri yapıların en önemli tesisat sistemlerini oluşturmaktadır. Gider sistemleri; tuvalet gider boruları, mutfak lavabosu gider boruları ve banyo gider boruları olmaktadır. Bu üç gider sisteminin herhangi birinin işlevini kaybetmesi son derece olumsuz durumlara yol açar. Gider açma Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinde bu olumsuz durumlardan kurtulmak çok kolay bir hal almıştır. Çünkü kullanılan tesisat makineleri ve robotlar ile sorunsuz şekilde gider açılabilmektedir. Gider açma Beylikdüzü bölgesi hizmetlerini anlatmadan önce gider sistemlerindeki tıkanıklık nedenlerini anlatmak daha doğru olacaktır. Gider borularındaki tıkanıklık sebepleri başta kullanıcı hatalarından meydana gelmektedir. Diğer sebepleri ise usta hataları ve yapının inşaatı sırasında meydana gelen sorunlardan oluşmaktadır. Kullanıcı hataları olarak; mutfak lavabolarına yemek artıklarının temizlenmesi, çay posalarının ve yanmış yağ artıklarının dökülmesi lavabo gider borularında tıkanıklık oluşturmaktadır. Tuvalet gider borularında ise tuvaletlere atılan mendil, selpak, orkit, çocuk bezi, gazete kâğıt parçaları, bezler ve sigara izmaritleri gibi suda erimeyen maddeler tıkanıklık sebebi olmaktadır. Banyo giderleri ise küvetlere atılan saçlar ve kıllardan meydana gelmektedir. Kullanıcı hataları gider borularındaki tıkanıklığın başlıca sebepleri olmaktadır. Bu hataların dışında ise tesisat borularının döşendiği sırada borulara yanlış meyil verilmesi sonucu da tıkanıklık yaşanmaktadır. Nadir de olsa inşaat sırasında korumasız olarak açık duran gider borularına kum, harç, çakıl kaçması gibi durumlar da tıkanıklık oluşturmaktadır. Gider açma Beylikdüzübölgesi çalışmalarında bu durumların hepsinde kaliteli ve garantili olarak gider açma işlemleri uygulanmaktadır.Mutfak Tıkanıklığı Açma

  • Gider açma Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinde tesisat teknolojilerinde kullanılan bilgisayarlı tıkanıklık açma robotları kameralı görüntüleme sistemleri ve tazyikli su makineleri ile işlemler yapılmaktadır.
  • Tıkalı olan gider borularında ilk işlem olarak kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın olduğu bölge ve tıkanıklık oluşturan pislikler saptanmaktadır. Yüksek çözünürlük kalitesi sunan bu cihazlar boruların içindeki bütün detayları göstermekte ve karanlıkta hiçbir noktayı bırakmamaktadır.
  • Gider açma Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinde boru içindeki tüm detaylar görüldükten sonra ve çalışma yöntemi belirlendikten sonra tıkalı olan boru bölgesine bilgisayarlı tıkanıklık açma robotları gönderilmektedir. Bu robotlar pislikleri en ufak parçalar halinde parçalayarak tesisat sistemlerinin dışına atılmasını sağlamaktadır.
  • Gider borusunda tüm pislikler parçalanıp borudan geçişi sağlandıktan sonra gider açma Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinde borunun içi tazyikli su makineleri ile yıkanmaktadır. Bu sayede borunun içindeki en ufak pislik artıkları ve boru yüzeyindeki yağlanmalar giderilmiş olmaktadır. Bu şekilde yapılan bir gider borusu açma işleminden sonra kullanıcı hatası olmaması durumunda tıkanıklık yaşanmasının imkânı yoktur.Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gider Tıkanıklığında Sorunsuz Çalışmaları Ancak Cihazlar Sağlamaktadır

Gider açma Beylikdüzü bölgesinde bu sistemlerin dışında ve cihaz kullanımı olmadan eski yöntemler ile çalışan tesisat firmaları tarafından da verilmektedir. Bu tesisat firmalarının her tesisat arızasında olduğu gibi tıkanıklık açma çalışmalarında da kırma dökme yaparak işleme başlamaktadır. Öncelikle tıkalı olan alanın kırılması ile başlayan bu çalışmadan sonra gider borularına çengelli demirler sokularak tıkanıklık oluşturan pislikler çekilmeye çalışılır. Bu çalışma yönteminin en riskli bölümü ise borulara sokulan demirler olmaktadır. Çünkü bu demirler boru yüzeyine sürtündüğü için boruların aşınarak delinmesine sebebiyet vermektedir. Öte yandan da kırma dökme işlemleri yaşam alanları için son derece olumsuz durumlar oluşturmaktadır. Haftalarca sürecek olan bu inşaat işlemleri tüm hayatı durma noktasına getirecektir. Öte yandan da kırmaya bağlı olarak tamirat masrafları çok yüksek olacaktır. Bu şekilde pahalı ve riskli yöntemler yerine gider açma Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinin seçilmesi en karlı ve avantajlı yol olacaktır.

04 Ekim 2016
750 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla