Site Rengi


Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
4 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü

Evinizin veya işyerinizin duvarlarında kabarma varsa ya da alt katınızda su damlamaları oluşuyorsa, büyük ihtimalle su tesisatınızda kaçak vardır. Su kaçağı tespiti Beylikdüzü şubesi olarak size kesin çözümler sunmaktayız. Duvarlarınızda sarı lekeler görebilirsiniz ya da kabarmalar oluşabilir. Bu gibi problemlerin genelinde yatan su kaçaklarıdır. Su kaçaklarından oluşan küf ya da pis gider de oluşan koku sizin sağlığınız açısından tehlikelidir Bu sıkıntıların başladığını anladığınız anda çözüme ulaştırmalısınız. Su kaçağı sayesinde binanızın duvarları zayıflayabilir. Su kaçaklarında kaçağın olduğu yerden değil de alakalışız bir yerden kendini gösterebilir. Farklı yerden görünmesi sebebiyle sizi şaşırtabilir ve onarımı zorlaşabilir.

Su Kaçağının Önemi

Su kaçağı tespiti yapmak için eski sistemlerde arıza nerde kendini belli ediyorsa ilk orası kırılmaktaydı. Arıza bulunana kadar kırma işlemi devam etmekteydi. Su kaçağı tespiti yaptırmak isterken, kırılan duvarlarında ekstra masrafı olacaktır. Ayrıca duvarda geçen tesisat evinizin her yerinde dolandığından dolayı ortalıkta bulunan eşyaları taşımakta ayrı bir uğraştır. Su kaçağı tespiti yapmaya çalışırken bir bakmışınız bütün tesisatınızı değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Bu sistemlerde artık mazide kaldı. Kaçak su tespitinde nokta atışı yaparak büyük masraflardan kolayca kurtulabilirsiniz. Gelişen tesisat teknolojisiyle birlikte birçok ekipman sayesinde arızalarınızı kolayca bulup onarım işlemini gerçekleştiriyoruz. Arızalarınız fayans altında kaldığı zamanlarda kaçak olan bölgedeki fayans sökülerek onarım yapılmaktadır. Onarım bittikten sonra fayans yerine takılarak, hiçbir işlem olmamış gibi gözükecektir.

Yeni sistem su kaçağı tespitlerinde elektronik cihazlar kullanılmaktadır. Arıza tespiti yapılacağı zaman ilk önce hangi su hattında olduğunu bilmek gerekir. Öncelikle sıcak su hattına su basılarak kontrol edilir. Kontrol edilmesi için akustik dinleme cihazları ve termal kamera kullanılmaktadır. Sıcak su hattında herhangi bir problem görülmez ise bu kez soğuk su hattına su basılarak kontrol işlemleri gerçekleştirilir. Arıza hangi su tesisatında olduğu bulunduktan sonra nokta atışı tespit ile onarım işlemi gerçekleşmeye başlar.

Kırmadan Onarım Hizmetleri

Arızanın olduğu yer sökülebilir bir malzeme altında ise malzeme sökülerek onarım yapılır ve sonrasında tekrar geriye takılır. Bu sayede hiçbir ekstra masraf çıkmadan su kaçağı tespitini ve onarımını yaptırabilirsiniz. Duvar altında kalan tesisatlar için ise ufak bir kırma işleminden sonra arıza onarılmaktadır. Su kaçağı tespiti beylikdüzü şubesi olarak bütün bu işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştiriyoruz.

Su tesisatlarında oluşan kaçaklar size birçok masrafa yol açabilir. Duvarınızın sıvası dökülebilir, alt kattaki yaşayanlara zarar verebilir ve kullanmadığınız halde yüklü miktarda su faturaları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kısa süreli çözümler bulmanız size fayda etmeyecektir. Arızayı kökünden çözmek için kısa sürede müdahale gerekmektedir. Her geçen gün sizin zararınıza olacaktır.

Su Kaçağı Tespit Hizmeti

Uzun yıllardır su tesisatları konusunda hizmet veren firmamız ile su kaçaklarınızı üstün teknolojik sistemleri ile onarıyoruz. Bize ulaşmak için internet sitemizde bulunan iletişim numaralarından arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Uzman teknik personeli çalışanlarımız tarafından hızlı bir şekilde evinize hizmet gelecektir. Su kaçağı tespiti beylikdüzü şubesi olarak kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek için kurulmuştur. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasına hızla hizmet veren firmamız su kaçağı tespiti yanı sıra doğalgaz sistemleri hakkında da hizmet vermektedir. Logar açılımı, petek temizleme, pimaş açma, banyo, tıkanıklık açma ve kanal açma işlemlerini yapmaktayız. Bahsetmiş olduğumuz bu alanlarda ihtiyacınız olduğu her anda 7/24 hizmet verebilmekteyiz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

18 Kasım 2016
744 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla