Site Rengi


Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü

Su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesinde teknolojinin son sistem cihazları ve makineleri ile yapılarak evlerde kırma dökme işlemleri olmadan kaliteli bir şekilde tamir edilmektedir. Su kaçak problemleri yapılardaki en büyük tesisat sorunlarından birini oluşturmaktadır. Tesisat borularında eskimeye bağlı olarak veya aşırı basınçtaki su akışlarından kaynaklanan delinmeler ve çatlaklardan dolayı suların borulardan duvar içine sızma yapması olarak tarif edilen su kaçakları duvarların içinde su birikintisi oluşturarak duvarın tüm direnç özelliklerini yok etmektedir. Duvarların içinde biriken bu sular bir zaman sonra duvar yüzeyine çıkarak duvarların boyasını kaldırmakta ve sıvalarını dökmektedir. Su kaçakları kim zamanlarda da alt kat dairelerin tavan bölümlerinde ortaya çıkmaktadır. Yani su kendine nereden yol bulursa oradan kendini göstermektedir. Duvarlarda belirtileri görüldüğü anda tedbir alınmaması halinde duvarların küflenmesine neden olarak rutubet sorunlarına yol açan su kaçağı problemleri yapı içindeki insanlar için de hastalık nedeni olmaktadır. Çünkü rutubetli ortamlarda temiz hava dolaşımı yok denecek kadar az olmaktadır. Bu temiz havanın yerini ise pis kokulu kirli havalar almaktadır. Özellikle de çocukların ve yaşlıların bu ortamlarda bulunması üst solunum yollarına bağlı hastalıkların görülmesine neden olmaktadır. Su kaçağı problemlerinin en son ve en ağır verdiği hasar ise yaşam alanlarının su baskınlarına uğramasıdır. Su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinde şu şekillerde olmaktadır.

Yapılması Gereken En Profesyonel Kaçak Tespiti Cihazlı sistemler İle Olmaktadır

  • Su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinde akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile yapılarak yapıda kırma dökme olmadan su kaçağı olan bölgeler tespit edilmektedir.
  • Su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesinde ilk önce akustik dinleme cihazları ile tesisat sistemlerinin geçtiği tüm borular duvarların üstünden dinleme yapılarak su sızıntısı olan alanlar tespit edilmektedir.
  • Su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesi çalışmalarında kullanılan akustik dinleme cihazları Avrupa kalitesinde üretilen kaliteli tesisat cihazları olmaktadır. Bu cihazları hedef şaşırması ve yanlış veya eksik yerler bulması gibi bir durum söz konusu değildir. Su borularındaki kaçak olan bölgeler noktasal olarak tespit edilmektedir.
  • Akustik dinleme cihazları ile tespit edilen bu alanlara kameralı görüntüleme sistemleri gönderilerek boruda oluşan hasarlar yüksek çözünürlük kalitesinde görülmekte ve işlem uygulanmak için ön fikir elde edilmektedir.

Cihaz kullanımı olmadan Yapılan Tamiratlarda Evlerde İnşaat Alanları Oluşur

Su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesinde cihaz kullanımı ile böyle yapılırken aynı bölgede bir de cihaz kullanımı olmadan su kaçak tespit işlemleri yapılmaktadır. Cihaz kullanımı olmadan yapılan su kaçağı tespitlerinde ise tesisat borularının geçtiği tüm duvarlar ve fayanslar kırılmakta ve altından su boruları çıkarılmaktadır. Açığa çıkarılan bu su borularına tazyikli su makineleri ile sular basılarak su kaçağı olan noktalarda suların sızma yapması sağlanmaktadır. Bu şekilde de su kaçağı olan bölgeler tespit edilmektedir. Su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesinde cihaz kullanımı olmadan yapılması ise birçok dezavantajlı durum yaratmaktadır.

En Kaliteli Ve Ekonomik Su Kaçak Tespiti Cihazlar İle Olan İşlemlerdir

Su kaçağı Tespiti Beylikdüzü bölgesinde cihaz kullanımı olmadan yapıldığında kırma dökme işlemleri tüm yaşamsal durumları etkilemektedir. Yaşam alanlarında olan bu kırma dökme işlemleri bir haftayı geçen sürelere sarkmakta ve bu süreler boyunca da tesisat sistemleri kullanılamamaktadır. Ortaya çıkan bu inşaat yıkıntı pislikleri evlerin her köşesine dolmakta ve eşyaların pislenmesine neden olmaktadır. Ayrıca kırma dökme işlemleri su kaçağı tespit fiyatlarını oldukça arttırmaktadır. Çünkü kırma işlemleri için ayrı bir işlem, kırılan yerlerin onarılması için ayrı bir işlem uygulanmaktadır. Bunlara bir de malzeme tutarları eklenince tahminlerden daha yüksek fiyatlar çıkmaktadır. Bu yüzden de su kaçağı tespiti Beylikdüzü bölgesinde en ekonomik ve en kaliteli olarak cihaz kullanımı ile yapılmaktadır.

04 Ekim 2016
640 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla