Site Rengi


Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece

Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
4 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece

Evinize geldiniz evinizi su mu başmış? Suyun nerden geldiği belli değil mi? Büyükçekmece de mi oturuyorsunuz? O zaman yapmanız gereken tek şey bize ulaşın.

Evinizi su basabilir ve nerden su aldığını bulamayabilirsiniz. Bu su kaçağının olduğunu göstermektedir. Yapabilecek işlem ve ilçe su kaçağı tespiti Büyükçekmece ise hem sizin problemlerinizi çözmek için hem de sizi bu problemden kurtarmak için buradayız. Peki bu tespitleri nasıl mı yapıyoruz?

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Temiz su borulardan elektronik cihaz sayesinde boşaltılmaktadır. Su ana vanası sökülmektedir. Sökülen ana borular körlenir. Musluklar ve bataryalı vanalar tamamıyla kapatılmaktadır. Kapanan musluklardan bir tanesi sökülerek kompresör bağlanmaktadır. Tesisatınızda kaçak olup olmadığının anlamak için boruya 9 bar basınç verilmektedir. Eğer kaçak var ise mano metre 9 barın altına düşecektir. Çok küçük bir kaçak olsa dahi bu düşüş gene de gerçekleşmektedir. Eğer ki 9 bar altına düşüş görülmezse hiçbir kaça bulunmadığını göstermektedir. Kaçak bulunursa kaçağın nerden geldiğini bulmak için elektronik aletler kullanılmaktadır. Ses elektronik aletler tarafında dinlenilerek nokta atışı yapılmaktadır. Bulunan alandaki sadece bir fayans kırılarak tamiri anında yapılmaktadır. Döşeme ve parkelerde yapılan tamirat sonrasında döşeme ve parkelerin montajı yapılmaktadır. Her yeri kırıp dökmek yerine atış noktası yaparak kaçağın sadece olduğu o küçük alana zarar verilir. Ve siz müşterilerimizi düşünerek ekstra masraflarla uğraşmamanız için tüm kolaylıklarla yanınızda olmanızı sağlamaktayız.

Sıcak Su Kaçağı Tespiti

Soğuk su kısmında kaçak yok ise, bir sonraki aşama olan sıcak su gelen kombi bağlantılarınızı sökmekteyiz. Aynı aşamalar bu bölümde de gerçekleştirilmektedir. 9 barın altında ise kaçak var demektir. Kaçak var ise, elektronik aletler sayesinde yer tespit edilip tamirat kısa sürede yapılmaktadır. Basıncın düşmediği durumlarda mutfak, tuvalet ve banyo pis su giderlerine bakılmaktadır. Gördüğünüz gibi yavaş yavaş ilerlemekteyiz. Su kaçağı tespiti Büyükçekmece bölgesinde yer alan firmamızın amacı sizlere büyük maddi zararlar çıkarmamaktır. Adım adım ilerleyerek sorun nerde ise sadece o alana müdahale etmek için çabalamaktayız. Yaptığımız işlerde garanti vermekteyiz. Bize internet adresimizde yer alan iletişim numaraları sayesin ulaşabilmektesiniz. Ulaştığınız anda gün içerisinde sizin tüm problemlerinizi çözmek için burada yer almaktayız.

Pimaş Görüntüleme

Mutfak lavabolarınız tıkanmış olabilir ya da banyo tuvalet giderleriniz. Yapmanız gereken bize ulaşmaktır. İlk olarak baktığımız kırık ve çatlak oluşumu olup olmadığıdır. Daha sonraki aşama, kireçlenme ve eğrilme var mı? Bu problemlerinizde gene kırıp dökmeden tıkanmış olan alana kamera ve görüntü cihazıyla bakarak sizin bu zor durumunuzun sorunun ne olduğudur. Sorun bulunduktan sonra eğer temizleme problemi varsa temizlemek ve kamera sistemi sayesinde içerde başka sorun olup olmadığıdır. Yaptığımız her işlemin garantisini vermekteyiz. Uzman ekibimiz sayesinde siz müşterimizin sorunlarını çözmek için harekete geçmekteyiz. Teknolojinin de gelişmesiyle sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız. Su kaçağı tespiti Büyükçekmece ilinde sizin tüm sorunlarınızı çözmek için hazır bir şekilde beklemekteyiz.

Sizin İçin Yapabileceklerimiz

Sadece su kaçağı tespiti değil tespitten sonraki aşamalarda da her zaman yanınızdayız. Tüm yaptığımız işlerde size garanti vermekteyiz. Pimaş ve pis su giderleri sorunları için kamera sistemleri ile görüntüleme yapmaktayız. Petek ve radyatör temizliği yapılmaktadır. Yaşadığınız problemleri çözmek ve siz müşterilerimizi memnun etmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey internet sayfamızda yer alan iletişim numaralarından bize ulaşmanız ve sorununu bildirmeniz olacaktır. Ulaştığınız gün içerisinde size dönüş yaparak sorunlarınızı anında çözmekteyiz

16 Kasım 2016
684 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla