Site Rengi


Su Tesisatçısı

Anasayfa » Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı 

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
19 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,95.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?

Loading...

Su tesisatı hizmeti, büyük apartman daireleri olmak üzere her çeşit ev, işyeri dahil olmak üzere yapılmaktadır. Daha doğrusu günün imkanlarıyla yaşayan ve tesisat sistemi olan tüm yapılarda su tesisatı vardır ve bunu uygulayan su tesisatçısı hizmeti de vardır. İstanbul’da etkili bir başarı sergileyerek, modern cihazlar ve profesyonel olan tesisatçılarıyla hizmet vermektedir. Geliştirilmiş olduğu tüm başarılı hizmetiyle su tesisatçısı, geleneksel yöntemlerden ayrılarak günün beklenti ve isteklerine uygun bir hizmet vermektedir. Bu hizmet su tesisat sorunlarında başarılı yöntemleri oluşturmaktadır.

Su Tesisatının Genel Hizmetleri ve Çalışmaları

su tesisatçısının, su tesisatı hizmetinde verdiği hizmetlerde;

 • Su kaçaklarının tespiti ve onarımı,
 • Lavabo, mutfak, banyo, balkon gider tıkanıklıkları açma,
 • Tıkanan, ısıtmayan, bir tarafı sıcak bir tarafı soğuk olan peteklerin bakımları,
 • Kanal açma, logar tıkanıklıkları ve pimaş açma hizmetleri,

gibi çeşitli tesisat sorunlarında başarılı hizmetler vermektedir. Her birini gelişmiş cihazlar üzerinde, tesisata, gider borularına, çeşitli eşyalara, duvarlara ya da klozetlere zarar vermeden gerçekleştiren su tesisatçısı,İstanbul’daki su tesisat hizmetini en verimli bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede yaşanabilecek her bir sorun,su tesisatçısı tarafından güvenle ele alınabilecek ve tesisat sorunlarında olumlu neticeler kendini gösterebilecektir.

Tesisat Sorunları Neden Olur?

Tesisat sorunları, bizlerin kullanımından kaynaklı olarak ya da zamanla eskimesinden dolayı oluşmaktadır. Fakat günümüzde tesisatların kanalizasyon sistemlerine yanlış bağlanmasından tutun, tesisat döşenirken bir tesisatçının işini aceleye getirip tesisatı tam bağlamamasına kadar sorunlar kısa bir süre sonra kendini göstermiş olmaktadır. Bu yüzden su kaçakları, tıkanıklıklar, yayılan pis koku gibi tüm sorunlara karşı da su tesisatçısı üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Sorunların çoğu çözülebilirdir ve su tesisatta yaşanan sorunlara göre gelişmiş cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar aracılığı ile tesisat sorunları, günün modern, teknolojik ve verimli su tesisatçısı hizmetinin verilebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede,

 • Kimyasal süreçte yıpranan, çürüyen ve paslanan tesisatlar,
 • İnsanların atıkları, kıl vb. etmenlerle tıkanan tesisatlar,
 • Yayılan pis kokular ve su kaçakları,

gibi hizmetlerde su tesisatçısı, teknolojik cihazlar üzerinden hizmetini kaliteli bir şekilde vermektedir.

Modern Cihazlar ve Tesisatlar Üzerindeki Etkileri

Tesisatta kullanılan cihazların büyük bir çoğunluğu yurt dışından getirtilmektedir. Her ne kadar fiyatları pahalı olsa da bugünkü işlevlerinde tesisat sorunlarının şifası olmaktadır.su tesisatçısı servisi, İstanbul’da bu şifayı en etkili bir şekilde sağlamaktadır. Her bir yapının canlı olduğunun simgelerinden bir tanesi olan su tesisat sistemlerin bu cihazlar ile hizmet vermektedir. Bu cihazların etkileri ve özellikleri sıralanacak olursa;

 • Tesiatlarda, lavabo, mutfak, klozet ve banyo tıkanıklıklarında kamera sistemiyle tıkanıklığın yeri önceden tespit edilir. Bu işlem kameranın boru içerisinde sokulması ve ekrana yansıyan görüntülerin incelenmesi ile sağlanmaktadır. Sonrasında tıkanıklığın olduğu bölgeye, tıkanıklık açma robotu getirilerek sorun çözülmektedir. Tıkanıklık ortadan kaldırılmaktadır.
 • Su kaçaklarında, kırma dökme işlemi olmadan, bir yapının düzenine zarar vermeden, termal kamera ile suyun düzeni kamera ile izlenerek, akustik dinleme cihazları ile tesisat duvarın arkasından en iyi şekilde dinlenerek, tespit dedektörleri kullanılarak su kaçakları tespit edilerek onarımı temiz bir şekilde yapılmaktadır.
 • Peteklerin ısınmama sorunlarında da özel filtreleme cihazı ve kimyasallar kullanılarak, peteklerin sorunları çözülebilmektedir.

Bunun gibi çeşitli tüm tesisat sorunlarında su tesisatçısının hizmeti bulunmaktadır. Su ve suyun iletilmesini sağlayan her bir işleve uygun olarak ekip geliştirmiş ve modern cihazlarla hizmet vermektedir…

Tesisatçı

Suyun varlığının bugün tesisat sistemleri aracılığı ile bizlere ulaştığını görüyoruz. Gelişmiş bir kanal sistemleriyle temiz suyun evlerimize ve işyerlerine ulaşması ve ardından atık suyun tekrarlardan farklı bir boru aracılığı ile kanalizasyona bağlanması gelişmiş bir sistemdir. Bu sistemde kimi zaman bazı sorunlar olabilmekte ve bizim her konuda yararımıza olan pozitif etmenler bir anda çeşitli aksamalara neden olabilmektedir.tesisatçı tarafından bu aksaklıklar, modern cihazlar ve profesyonel bir tesisatçı ekibi ile giderilerek, tesisatın normal döngüsünün sağlanabilmesi için çalışmalar sürdürülmektedir.

Tesisat Sistemi ve Müdahalesi

Tesisatın önemli konusu içilebilir bir seviyede olan temiz suyun bize ulaşmasını ve günlük hayatımızda, duş almamızdan, bulaşık yıkamalara  kadar birçok alanda suyu kullanabilmemizi oluşturmaktadır. Bu nedenle su tesisatının bakımı, onarımı ve düzeltilmesinin değeri oldukça büyüktür. Eğer zamanında bir müdahale yapılmazsa basit tesisat arızaları çok daha büyüyerek olumsuz masraflar çıkartabilecektir. Bu konuda tesisatçıhizmetinde;

tesisatçı su kaçaklarını en modern bir şekilde, kırma işlemi olmadan sadece gerekli olan müdahalesi yapılarak onarımı yapılır. Su sızıntısına neden olan bir tesisat borusu özel dinleme cihazları ile dinlenerek yeri tespit edilir ve saptanır. Bu saptama ile sadece ufak bir alan su tesisatına müdahale edilmesi ile kırılır. (Bu işlem etrafı darmadağın yapmadan gerçekleştirilir.) Sonrasında su sızıntısına neden olan tesisat borusuna müdahale yapılır ve su kaçağı önlenir.

Tıkanıklık açma işlemlerinde de tıkanıklık açmaya yarayan robotlar, belirli bir bar seviyesinde basınçlı hava ve suyu birlikte uygular. Bu sayede tüm gider boruları, tuvalet tıkanıklıkları, lavabolar, pimaş, kanal ve rögar tıkanıklıkları bu sayede açılmış olmaktadır. Bu hizmeti Tesisatçı İstanbul’da en yararlı bir şekilde sağlamaktadır.

Bir diğer hizmetler içerisinde tesisatçı, çamaşır-bulaşık makineleri, musluk arızaları ve musluklardan gelen sesler, petek arızaları gibi çeşitli hizmetlerde verilmektedir. Bu hizmetlerin genel amacı, sorunların profesyonel bir şekilde kalıcı olarak çözümlenmesini sağlamaktadır.

Tesisat Hizmetinde Tesisatçı Nasıl Adımlar İzler

Tesisatçıların çoğunun yüzü asıktır ve birşeyleri yaptırmak için büyük bir uğraş verilmesi gerekmektedir. Özellikle kritik işlemlerde teknolojinin imkanlarından yararlanmayan bir tesisatçıysa, yaptığı için yanlış olduğu kesin olsa da fikrinden vazgeçirilemez. Bu gibi durumlar can sıkan, masrafları arttıran ve problemlerin anında çözümlenmesine neden olan sebepleri oluşturur. Fakat tesisatçısı hizmetinde;

 • Müşterilere güler yüz ile hizmet verilmektedir.
 • İstenilen sonuç, müşteri memnuiyetini kazanabilecek bir şekilde verilmektedir.
 • Verilen paranın, karşılığı en iyi şekilde yansıtılmaktadır.

Soruna yarım müdahale değil. Yani ileride sorun çıkartabilecek bir düzeyde değil, bir daha sorun çıkarmaması adına gerekli müdahaleler uygulanmaya çalışılarak sağlanmaktadır. Bu durum tesisatçısı tarafından  yapılan işçiliğin kalitesini, uygulanan yöntemleri ve tesisat hizmetinin asıl amacına doğruda etki verebilmesi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Su Tesisatları ve Arızaları

Tıkanıklık sorunları, su kaçakları, peteklerin bakımsızlıklarından doğan kireç ve tortu birikmeleri, kombinin su basıncının düşmesi, peteklerin delinmesi, musluklardan az su gelmesi, suların gitmesi gerektiği yerde geri taşma sorunlarını toplanıldığında ve üzerine 5 misli daha eklendiğinde su tesisatları arızaları çeşitlenir. Her bir sorunun çözümüne yönelik Tesisatçısı bu sorunlara müdahale konusunda etkili bir çözüm geliştirmiştir. Bu sayede çözüme yönelik tüm sorunların akıbeti olumlu dayanaklara göre başarılı bir şekilde ele alınabilmektedir.

 • Kaliteli bir tesisat hizmetinin verilmesi,
 • Sorunun ana kaynağından çözülmesi,
 • Büyük masraflardan, baş ağrılarından ve sorunlardan uzak durulabilmesi

için Tesisatçısı her gün bölgesinde kendisine gelen telefonlar üzerine müşterilerinin sorunlarına çözüm arayışları sağlamaktadır.

 

WhatsApp WhatsApp Tıkla