Site Rengi


Tesisatçı Beylikdüzü

Tesisatçı Beylikdüzü
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Tesisatçı Beylikdüzü

Tesisat, suyun insanların kullanımına sunulmasını sağlayan bir aracı sistemdir. Uygulanması, döşenmesi, kullanılan malzemenin önemi, oldukça büyük ve etkili olmaktadır.Tesisatçı Beylikdüzü profesyonel bir tesisat çalışması sürdürmektedir. Çünkü sürdürmüş olduğu tesisat hizmetini, İstanbul’da müşterilerinin memnuiyetine uygun olarak göstermektedir. Çalışmalarındaki, her bir özen, kalite, prensip ile, tesisatın tüm kollarında hizmet vermekte su ile olan bağlantılı tesisatlar da, gerekli müdahaleleri, gelişmiş teknolojik cihazlar üzerinde yapmaktadır. Bu sayede tesisatta alınan neticeler daha kesin ve etkili olmaktadır.

 • Mutfak, banyo, lavabo tamirleri,
 • Peteklerin bakımları, kombide çıkan arızalar ve ısıtmama problemleri,
 • Muslukların tıkanmaları, filtrelerin suyu geçirmez kılması ve yüksek bir sesin gelmesi,
 • Ansızın ortaya çıkan su kaçakları, alt kata su kaçaklarının tespitleri,
 • Radyatör temizliği
 • Genelde gider borularından kaynaklanan koku tespitleri
 • Tıkanıklıkları açma hizmeti,

sorunlarının her biri, Tesisatçı beylikdüzü tarafından verilen hizmetleri kapsamaktadır. Su tesisatı müdahalesi ve onarımları konusunda ilkel yöntemleri terk ederek, gelişmiş cihazları kullanan tesisatçı Beylikdüzü hizmeti, müşterilerinin isteklerine uygun bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede çıkan arızalar, sorunlar ve problemler ileriye dönük bir sorun yaşatmaması açısından itina ile düzeltilmektedir.

Tesisatçının Vereceği Hizmet Nasıl Olmalıdır?

Su tesisatı hizmetinin verilmesi gereken hizmetin bazı prosedürleri ve hizmet standartları bulunmalıdır. Bu konudatesisatçı beylikdüzü özel olarak bu konuya değinmekte ve yapılan yanlışların aksine, işinin profesyonel bir çerçevede yapıldığını kanıtlamaktadır. Bu yüzden tesisatçının vereceği hizmette;

 • Kırma, bir yerleri sökme ve dağınık bir iş yapılmadan,
 • Borulara zarar vermeden ve uygulanan yöntemlerin geçici olmaması sağlanarak,
 • Başka sorunları görmezden gelmeden,
 • Yüzeysel bir iş yapmadan ya da aceleye getirmeden yapılmalıdır.

Bu unsurlar, müşterilerin memnuiyetini, referanslarını ve daha çok güven duygularının verilebilmesi açısından önem kazanmaktadır. Bu nedenle İstanbul’da tesisatçı Beylikdüzü hizmetinin verdiği çalışmalar, tüm tesisat ilkesi ve prensipleri açısından doğru olarak verilmekte ve düzenlenmektedir. Bunun neticesinde ise, tüm tesisat sorunları ve diğer sorunlara vesile oluşturabilecek temel kaynaklarında önceden önlemi alınmaktadır.

Tesisatçı Beylikdüzü ve Müşteri İlişkileri

Onarım hizmeti tesisat konusunda önemlidir. Özellikle tesisatçı Beylikdüzü onarım işlemlerine hassas bir tavırla yaklaşmaktadır.

Onarımın doğru bir şekilde yapılmasıyla, tüm tıkanıklıklar, su kaçaklarından meydana gelen sorunlar ve peteklerin ısıtma problemlerine kadar çeşitli sorunlar düzeltilebilecektir. Tesisat sistemi biz insanların görebileceği bir ortamda yer almaz. Genelde duvar ya da fayansların arkalarında belirli bir düzeneğe göre oluşturulmuştur. Musluklara su gelmesini ve kullanılan suyun dışarıya atılmasını sağlar. Kısacası herşeyi günlük gülistanlık devam ederken tek bir arıza problemi, suyun kullanım işlevini değiştirecektir.

Bu yüzden soruna müdahale edilirken müşteriye tüm gerekli açıklamalar yapılmalı, sorunun neden kaynaklandığını ve ne yapılmaması gerektiği de açıklanmalıdır. Bu prensibe göre hareket eden tesisatçı Beylikdüzü hizmeti, müşterilerin güven-memnuiyet-talep ilişkilerini sürekli olarak kazanmaktadır.

Tesisat Hizmeti Pahalı mı?

Tesisatçı Beylikdüzü özellikle su kaçakları problemlerinde müşterilerini inşaat, yeni fayanslar, işçilik ve boya masraflarından kurtarmaktadır. İlkel yöntemlerle yapılan su kaçakları tespiti bu masraflara neden olduğundan yapılan tesisat için oldukça yüksek meblağları bulabilmekteydi. Fakat akustik dinleme cihazları ve termal kameralar ile yapılan su kaçaklarıyla kırma dökme işlemi yapılmadan sadece onarım ve tespit gibi hizmetlerden para alınmaktadır. Bu sayede bir müşteri gereksiz masraflardan muaf edilmektedir.

Aynı işlemler tıkanıklık boruları, petek temizliği, musluklar gibi farklı cihazlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir Bu sayede tesisatçı beylikdüzü hizmeti, uygun bir fiyata dahil olarak, tüm tesisat hizmetinde üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirmektedir.

04 Ekim 2016
647 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla