Site Rengi


Tesisatçı Beylikdüzü

Tesisatçı Beylikdüzü
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
2 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu Yazıya Oy Vermek İster misiniz?
Loading...

Tesisatçı Beylikdüzü

Tesisat hizmetleri geneldir. İşlevi, etkisi, müdahalesi ve çalışma standartının da bu genelin her bir özelliğine uygun olarak etki etmesi gereklidir. İstanbul da tesisatçı Beylikdüzü hizmeti, tesisat hizmetlerinde etkili ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tesisat konusundaki aksaklıklar, kusurlar ve sorunlara gelişmiş teknolojik cihazlar üzerinden tespit ederek, sorunlara doğrudan müdahale etmektedir.

Tesisatçı Beylikdüzü‘nün geliştirme alanı, tesisat hizmetindeki işlevleri ve özellikleri oldukça fazladır. Kaliteli bir şekilde eski usul yöntemlerden uzak kalarak, tüm tesisat arızalarında beklentilere uygun bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu sayede müşteri memnuiyeti sağlanarak, temiz, kaliteli ve 1 ay sonrasında yine arızalanan bir yapıda,  problemler oluşturmadan tesisat hizmeti etkin bir şekilde verilebilmektedir.

Tesisatçı Beylikdüzünün Su Tesisatlarındaki Hizmet Alanı

Su tesisatını ilişkin tüm sorunlar Tesisatçı Beylikdüzü tarafından düzeltilerek müdahale edilmektedir. Sorunların düzeltilmesi için yapılan her bir çalışma neticesinde, su tesisat arızaları, tıkanıklıkları ve diğer sorunlar çözümlenebilmekledir. Su tesisat arızalarına ve etkilerine bakıldığında;

 • Tuvalet, banyo ve mutfak tesisat arızaları, tıkanıklıkları ve pis koku tespitleri,
 • Çamaşır ve bulaşık makinesinde çıkabilecek arızalar ve bunların yerine doğru bir şekilde takılması,
 • Su kaçakları hizmetinde, akustik dinleme cihazları ya da termal kamera sistemleriyle sadece sorunlu bölgenin tespit edilerek müdahale edilmesi,
 • Pimaş borularını temizleme,
 • Petek araları, tıkanıklıkları ve ısınmama çözümlerine yönelik girişimler,

gibi genel hizmetler Tesisatçı Beylikdüzü hizmetinin bir görev alanı uygulanmaktadır. Tıkanıklıkların demir çubukla ya da kimyasalla açmadan, tıkanıklık açma robotu üzerinden açılmasından, su kaçak tespitlerindeki gelişmiş ekipmanlara kadar profesyonel bir tesisat hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede, sonucu ve neticesi oldukça pozitif olan yararlı sonuçlar alınabilmektedir. Burada önemli olan tesisat arızalarında ya da problemlerinde tesisatçı beylikdüzü servisinin duruma anında müdahalesi ve beklenilen çözümleri müşterilerine sunabilmesini oluşturmaktadır.

Tesisat Hizmetinin Önemi ve İşleyişi

Su tesisatının önemi biz insanların günlük yaşamlarındaki hijyeni bakımından oldukça önemlidir. Bu durum 2 gün su kesintisi olduğunda yaşanabilecek sorunların ne demek olduğunun daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır. Bu yüzden bir binanın yapım aşamasında su tesisat sisteminin düzenli bir şekilde kanalizasyona bağlanması, temiz su şebeke suyunun da doğrudan musluk türevlerine ulaşması sağlanmalıdır. Bu yüzden her bir tesisat sisteminin akıbeti, genel olarak beklenilen sonuçların iyi alınabilmesi konusunda önem teşkil etmektedir.

Tesisatın öneminde işçilik, kullanılan malzeme, dayanıklılığın sağlanması ve kanalizasyona bağlanan boruların karmaşık bir sistemde ele alınmaması şarttır. Bu şekilde düzenli bir tesisat uygulamasıyla sorunlar daha az olsa da, tesisatların genel yapısı itibariyle tesisatçı Beylikdüzü sürekli olarak çalışma içerisindedir. Tesisatçı Beylikdüzüayrıca Tıkanma sorunları, su kaçakları sorunları ve kışın peteklerinin ısıtmamasından kombilerdeki bazı sorunlara kadar genel hatlarla müşterilerinin hizmetine koşmaktadırlar.

Su Tesisat Arızalarında Tesisatçı Beylikdüzü Müdahalesi

Su tesisat sorunlarının arıza çözümlerinde uygulanan yöntemlerin önemi oldukça fazladır. Sorunu büyütmeden ve çok fazla karmaşık sistem ele alınmadan soruna uygun bir çözüm metodu geliştirmektedir. Bu metot sayesindetesisatçı Beylikdüzü;

 • Günümüz teknolojisini karşılayan
 • Kameralı sistemler,
 • Çeşitli tıkanıklık açma robotları,
 • Su kaçaklarını dinleme cihazlarını,
 • Petek temizliğinde kullanılan filtreleme cihazları
 • Bazı kimyasallar

olmak üzere tesisat sorunu çözülmektedir. Fakat tıkanıklık problemlerinde kimyasal dökülmemesi gerekmektedir. Çünkü gider borularının contalarını eritebilen ya da boruların zamanla yıpranmasına neden olan bir asidik etkileri bulunmaktadır. Bu yüzden tıkanıklık açma robotlarıyla boruyla temas sağlanmasından sadece iç yüzeyine etki ederek, tıkanıklıklar giderilmektedir. Her bir tesisat problemine uyun yöntemler geliştiren tesisatçı beylikdüzühizmeti, tesisat problemlerinde müşteri memnuiyetini her defasında sağlamaktadır.

04 Ekim 2016
609 kez görüntülendi
WhatsApp WhatsApp Tıkla